USPH204T20CC - SNR
USPH204T20CC
Bu kitin içeriğinde bulunan referans(lar)
Documentation
Product information
ÜRÜN BOYUTLARI
MarkaSNR
A - Yatak genişliği40 mm
A1 - Yatak tepesi genişliği22 mm
B - İç bileziğin genişliği25 mm
d - Mil çapı20 mm
Dz - Kapak dış çapı54 mm
G - GresörlükM6x1
H - Yatak tabanının rulman merkezine uzaklığı70 mm
H1 - Yatak ayağı yüksekliği15 mm
H2 - Yatak yüksekliği101 mm
J - Sabitleme delikleri arasındaki mesafe95 mm
L - Yatak genişliği127 mm
L1 - Yatak ayağı uzunluğu48 mm
N - Sabitleme deliği boyutu13 mm
N1 - Sabitleme deliği uzunluğu19 mm
S - Mesafe yüzeyinden yatak merkezine7 mm
Z - kapakların üzerindeki genişlik44,6 mm
undefined
ÜRÜN PERFORMANSI
C - Dinamik yük kapasitesi12,8 kN
C0 - Statik yük kapasitesi6,65 kN
Min. Çalışma sıcaklığı-20 °C
Maks. Çalışma sıcaklığı200 °C